Podzimní přebor Prahy 2018

Třídenní maraton závodů završily holky. Závod byl opravdu maratonem – od 8 od rána do půl 9 večer V nejmladší kategorii – V.ligy se nám představily dokonce tři družstva i když nutno podotknout, že dosti oslabené o několik úrazu a nemocí…

Super 6.misto vybojoval tým A (Eli Contiero, Amy Patlevicova, Ada Yapparov a Zoe Janočková) díky především sestavám na Kladině bez pádu
13.příčku obsadilo družstvo B ( Markét Švaříčková, Lola Pikkelová, Stelča Seidlová a Sofi Lipertová)
15.misto patří družstvu C (Viki Severinová, Esťa Dubová, Alex Mareva a Viktorka Kuhnová)
Individuálně nejlepší umístění 12 – Áďa Yapparov
V kategorii IV. ligy braly holky také pěkné 6.misto. Zde startovalo jedno družstvo (Terka Kalivodova, Uma Varna, Maruška Markovičova a Áďa Freslová). V této kategorii byly holky asi nejvíce oslabené o zraněnou Kiki Liškovou a Dorču Pešovou
Nejlépe si vedla na 14.miste Terezka Kalivodova
V závodě III. Ligy jsme se dočkaly konečně stříbrné medaile které bral tým ve složení – Anika Burdová, Naty Freslova, Kačka Bezová, Darča Kmoníčková a Sofi Urbanová. Individuálně nejlépe si vedla Anika Burdová na 3.miste